Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$103,067
$1,662/m²
;
Data aktualizacji: 18.02.2026

Cena za m²
    $1,662/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    32 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

🏢 Kompleks Mieszkaniowy "SKARABEY TORTUGA" - Nowoczesne życie w dzielnicy Horizon, Burgas!

Mamy przyjemność przedstawić nowy premium rozwoju mieszkaniowego znajduje się w jednym z najbardziej перспективныВ obszarach Burgas - Horizon District.

"SKARABEY TORTUGA" łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalne układy, innowacyjne technologie budowlane i długotrwały komfort.

🔹 Przegląd projektu:

  • Dwa wejścia: Wejście A i wejście B

  • 9 pięter w każdym wejściu

  • Poziom podziemny z miejscami parkingowymi i garażami

  • Parter - pomieszczenia handlowe i garaże

  • Podłogi 2- 9 - dwuosobowe, trzyosobowe i wielopokojowe apartamenty

Kompleks jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort dla przyszłych mieszkańców. Nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i praktyczne układy sprawiają, że jest to doskonały wybór zarówno dla życia, jak i inwestycji.

📅 Czas budowy:

  • Rozpoczęcie budowy: wrzesień 2025

  • Szacunkowa realizacja: 36 miesięcy od rozpoczęcia budowy

💳 Elastyczny plan płatności:

  • 40% - w ciągu 7 dni od podpisania umowy wstępnej

  • 30% - w ciągu 7 dni od notyfikacji ustawy 14 o certyfikacji