Mieszkanie 2 pokoi 61 m² Pomorie, Bułgaria

Pomorie, Bułgaria
$106,722
$1,750/m²
;
In CRM: 342426
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,750/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

1- Apartament w Pomorze 124; Nowy budynek mieszkalny Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 61,25 m ², znajduje się na 5 piętrze nowego budynku mieszkalnego w Pomorze, zaplanowane na zakończenie latem 2026 roku. Apartament zapewnia komfortowy i funkcjonalny układ i jest idealny na wakacje, wynajem inwestycji, lub rok życia. Roczna opłata alimentacyjna: 150 € Ten nowoczesny budynek mieszkalny łączy nowoczesną architekturę, wysokiej jakości konstrukcję i dogodną lokalizację blisko wszystkich udogodnień Pomorie. O Pomorii: Pomorie jest jednym z najbardziej uroczych nadmorskich miast na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, słynącym z uzdrawiających kąpielisk błotnych, długich piaszczystych plaż i spokojnej atmosfery. Miasto oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia dla całego roku życia, w tym sklepy, szkoły, ośrodki medyczne, restauracje i malowniczą promenadę. Pomorie cieszy się dogodną lokalizacją, zaledwie 10 km od lotniska Burgas, co sprawia, że łatwo dostępne zarówno dla mieszkańców i turystów. Ta nieruchomość jest idealna jako stałe miejsce zamieszkania lub dom letniskowy nad morzem, oferując połączenie miejsca, komfort i doskonałą lokalizację. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować swoje mieszkanie!