Mieszkanie 2 pokoi 70 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$87,361
$1,248/m²
;
In CRM: 342221
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,248/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

1- Apartament z widokiem na basen w Blue Summer Complex, Sunny Beach Ten przestronny 1-pokojowy apartament o powierzchni 70 m ² znajduje się na 2. piętrze kompleksu Blue Summer w Sunny Beach. Chwaląc przyjemny widok na basen, jest gotowy do natychmiastowego użycia i jest idealny jako wakacje rekolekcje, wynajem nieruchomości lub stałego pobytu. Roczna opłata za utrzymanie: 6 €/ m ² Blue Summer Complex Amencities: Basen dla relaksu i wypoczynku Pasek na miejscu Plac zabaw dla dzieci Obszar odbioru Dostęp do windy Urządzenia do grillowania Parking dla mieszkańców Dzięki połączeniu komfortu, wygody i dobrze utrzymanego kompleksu, ten apartament stanowi doskonałą okazję do inwestycji lub relaksujący dom wakacyjny. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!