Mieszkanie 3 pokoi 113 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$180,047
$1,592/m²
;
In CRM: 34083138
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,592/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 34083138
Cena: 156,050 euro
Ludność: Burgas, Kwatera Sarafovo
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 113,08 m kw.
Piętro: 4
Podatek od wsparcia: 0 euro rocznie
Etap budowy: w budowie
"Scarab 25" to nowy adres zamieszkania w Sarafovo, Angel Dimitrov St. 89, gdzie spokojne środowisko morskie jest połączone z dostępnością w miastach. Obszar posiada rozwiniętą infrastrukturę i pozostaje jednym z najbardziej popularnych w Burgas ze względu na bliskość plaży, centrum dzielnicy i wygodne połączenie transportowe.

Projekt składa się z dwóch sekcji - A i B, z których każda obejmuje pięć parter i wspólny poziom podziemny z garażami i miejscami parkingowymi. Ponadto na parterze znajdują się garaże i otwarty parking, który rozwiązuje problem przechowywania samochodów i sprawia, że życie jak najwygodniej dla właścicieli.

Apartamenty w "Scarab 25" wyróżniają funkcjonalne układy, przestronne pokoje i nowoczesny styl architektoniczny. Podczas budowy wykorzystywane będą wysokiej jakości materiały i rozwiązania, które zapewnią efektywność energetyczną i długoterminową niezawodność. Mieszkalnictwo nadaje się do stałego zamieszkania nad morzem oraz na wakacje letnie lub wynajem długoterminowy.

Szczególną zaletą kompleksu jest brak opłat alimentacyjnych, co znacznie zmniejsza koszty utrzymania i sprawia, że zakup jest bardziej atrakcyjny dla inwestorów. Bliskość międzynarodowego lotniska, centrum Bourgas i wybrzeża morskiego dodaje wartość dodaną do każdego mieszkania, a spokojna atmosfera obszaru, w połączeniu z terenów zielonych i infrastruktury, stwarza doskonałe warunki dla życia rodzinnego.