Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Pomorie, Bułgaria

Pomorie, Bułgaria
$132,533
$1,673/m²
;
In CRM: 34080600
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,673/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 34080600
Cena: 114,869 euro
Ugoda z ludźmi: Pomorie
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 79,22 m2
Piętro: 3, winda
Podatek od wsparcia: nie
Etap budowy: ustawa 16
Oferujemy do zakupu mieszkania z 1 sypialnią z gotowych napraw.
Budynek mieszkalny przy ul. Sakar w Pomorze to nowoczesny projekt nowej generacji, łączący jakość budowy, niezawodność i wygodę życia. Budynek zbudowany jest zgodnie ze wszystkimi normami europejskimi, wykorzystując certyfikowane materiały i technologie zapewniające trwałość i efektywność energetyczną. Kompleks jest czteropiętrowym budynkiem mieszkalnym bez opłat konserwacyjnych, co czyni go szczególnie atrakcyjnym zarówno dla inwestycji, jak i stałego zamieszkania.
Architektura wykonana jest w nowoczesnym stylu laconic z naciskiem na funkcjonalność i komfort. Fasady budynku są urządzone w świetle, ciepłych odcieniach, przy użyciu wysokiej klasy termicznych i wodoodpornych. Do szyb stosuje się okna pięciokomorowe z podwójną szybą, które gwarantują wysoki poziom hałasu i izolacji termicznej. Wysokiej jakości granitogress znajduje się na balkonach i eleganckie aluminiowe listwy są instalowane.
Wszystkie apartamenty są przekazywane pod klucz. Opcja "pod klucz" zapewnia w pełni gotową do życia obudowę: malowane ściany, laminat w sypialniach, granitogress w kuchni i korytarzu, w pełni wyposażona łazienka z hydrauliką, wróżką i mieszalnikami.