Mieszkanie 2 pokoi 57 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$79,610
$1,397/m²
;
In CRM: 34071156
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,397/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

dowód tożsamości 34071156
Na sprzeda? 2-pokojowe mieszkanie na 4 pi? trze w dzielnicy Meden Rudnik, Burgas.
Cena: 69000 euro
Ludność: Burgas, Meden Rudnik kwartał
Powierzchnia całkowita: 57 metrów kwadratowych.
Pokój: 2
Podłoga: 4 / 7
Podatek od wsparcia: nie
Na sprzedaż znajduje się dwupokojowe mieszkanie w Burgas, w nowym szybko rozwijającym się obszarze - Meden Rudnik. Składa się z korytarza, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu, magazynu. Istnieje wybór podobnych 2-pokojowe apartamenty i na innych piętrach tego domu.
Istnieją również 3-pokojowe apartamenty na sprzedaż w Meridian Park 3. Istnieje również możliwość zakupu parku.
Początek budowy - grudzień 2025 r., terminy - 24 miesiące.
Nowy budynek Meridian Park 3 znajduje się w nowej szybko rosnącej dzielnicy Burgas- Meden Rudnik. Budynek mieszkalny wyróżnia się nowoczesną architekturą, zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi standardami, budową wykorzystującą wyjątkowo wysokiej jakości materiały budowlane. Dom wyróżnia się również funkcjonalną dystrybucją mieszkań. Podczas budowy używają:
7 cegieł komorowych - 38 cm
7 sztuk szkła komorowego Trocal- Niemcy
System izolacji cieplnej 10 cm Ceresit- Niemcy
Dekoracyjne tynkar- Caparol- Niemcy
Winda Orona- Hiszpania
Budynek oferuje również podziemne i rozległe parkingi, w tym duży, otwarty parking do bezpłatnego parkowania.