Mieszkanie 3 pokoi 116 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$214,207
$1,847/m²
;
In CRM: 2594
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.10.2025

Cena za m²
    $1,847/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferujemy przestronne, nieumeblowane, trzypokojowe mieszkanie BEZ OPŁAT UTRZYMAWCZYCH w kompleksie „Azzuro Beach” w miejscowości Rawda.

Apartament o powierzchni 115,88 m² znajduje się na 5. piętrze.

Apartament składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z toaletą, pomieszczenia gospodarczego/schowka, tarasu.

Nieruchomość nadaje się do użytku sezonowego i całorocznego.

Osiedle „Azzuro Beach” oferuje: ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, zagospodarowanie terenu, monitoring, parking itp.

Apartament będzie wynajmowany „pod klucz”.

Kompleks znajduje się 100 m od morza.

Wokół osiedla znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura. W pobliżu znajdują się: duży supermarket, sklepy, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, restauracje, puby, fast foody i inne lokale rozrywkowe.