Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$121,913
$2,438/m²
;
In CRM: 334614
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.10.2025

Cena za m²
    $2,438/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Apartament z jedną sypialnią w IZIDA PALACE, Sunny Beach IBG Real Estates oferuje na sprzedaż ten 1-pokojowy apartament położony na 2 piętrze w Pałacu Izida. IZIDA ma doskonałą lokalizację, znajduje się w pobliżu plaży, restauracji, sklepów, piekarni, przystanku autobusowego i jest otoczony nowo wybudowanych kompleksów i zieleni. Właściciele w Izida korzystać ze wszystkich udogodnień - 2 baseny, kryty basen, centrum SPA z jacuzzi, prysznice i rekreacji i łaźni parowej, masaże, itp. Korzystanie z łaźni parowej, sauna fińska z solą himalajską, sauna podczerwieni, wiadro uderzeniowe, strefa relaksu z łóżkami słonecznymi w centrum SPA jest wliczone w cenę utrzymania i jest bezpłatny dla właścicieli. Korzystanie z krytego podgrzewanego basenu jest również wliczone w koszty utrzymania. Kompleks jest otwarty przez cały rok i oferuje komfort i luksus w przystępnych cenach! Mieszkanie na sprzeda? 49.60 m kw. Składa si? z salonu z kuchnią i jadaln?, jednej sypialni, balkonu i? azienki z kabina prysznicowa, WC i umywalka. Ten ładnie urządzony apartament jest klimatyzowany i gotowy do użytku lub wynajęcia. Na sprzedaż, jak pokazano na zdjęciach. Usługi i udogodnienia w IZIDA PALACE, Sunny Beach: - 2 odkryte baseny - Otwarty basen dla dzieci - Jacuzzi w basenie - Kryty basen podgrzewany - Centrum SPA z jacuzzi, prysznice i rekreacji i łaźni parowej - Lobby bar i wspólne części z unikalną konstrukcją wnętrz - Bilard Hall - boisko piłkarskie (25,6 m x 11 m = 281 m ²) w parku obok kompleksu - korty tenisowe (24 m x 11 m = 264 m ²) w parku obok kompleksu - Grill - Plac zabaw - Piękny ogród z fontannami, altanką i miejscem do rekreacji z egzotyczną roślinnością i sadzeniem - palmy, drzewa oliwne, figowe i wiele pięknych kwiatów i drzew - Parking - 24-godzinna ochrona i monitorowanie wideo kompleksu - usługi medyczne - zarządzanie nieruchomościami i ich utrzymanie Opłata za utrzymanie wynosi 17 euro / rok