Mieszkanie 2 pokoi 72 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$96,849
$1,338/m²
;
In CRM: 34050588
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,338/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34050588
Cena 83,941 euro
Populacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 72,35 m kw.
Podłoga: 1
Opłata za usługę: 12,6 EUR za m2 rocznie
Etap budowy: ustawa 15
Płatność: 2000 euro depozyt,
Indywidualne warunki płatności.

Oferujemy do zakupu mieszkania z 1 sypialnią w nowym kompleksie "Villa Aria". Meble jako prezent! Istnieją różne opcje dotyczące obszaru i cen.
Kompleks Villa Aria znajduje się w spokojnej części kurortu Sunny Beach, zaledwie 500 metrów od morza. Jest to nowoczesny zamknięty budynek z jednym głównym wejściem, w tym sześć pięter i 80 apartamentów: studia z 38 m2 i jednopokojowe apartamenty z 52 m2. Plany są rozważane zarówno na letnie wakacje, jak i na całoroczne życie. Wnętrze wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, a jako prezent od dewelopera, klimatyzacja jest zainstalowana.
Dla wygody mieszkańców znajduje się basen z sekcją dziecięcą i bezpłatnymi leżakami, recepcją, parkingiem, obszarem chronionym i usługami firmy zarządzającej. W odległości spaceru są sklepy spożywcze, kawiarnie, siłownia, przystanek autobusowy i restauracje. Zaledwie 450 metrów od hotelu znajduje się jeden z najlepszych parków wodnych w Bułgarii - Action Aquapark. Centrum kurortu z wielu barów, restauracji, atrakcji i rozrywki jest również łatwo osiągalny na piechotę.