Mieszkanie 2 pokoi 197 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$244,006
$1,239/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,239/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    197 m²

Opis

Opis przedmiotu: Ten trzypokojowy apartament znajduje się w nowoczesnym kompleksie "Oasis" w Ravdzie, zaledwie kilka kroków od morza. Apartament ma powierzchnię około 197 m ², znajduje się na 6 piętrze i oferuje fantastyczny widok na morze. Szczególną atrakcją jest duży taras, gdzie można podziwiać wschód słońca i panoramiczny widok na morze. Apartament jest wyposażony w luksusowe meble i jest gotowy do natychmiastowego przemieszczania się. Kompleks "Oasis" znajduje się w cichej okolicy, bezpośrednio na plaży, z dobrze utrzymanymi zielonymi przestrzeniami i pięknym dziedzińcem. Jest idealnym miejscem zarówno na całoroczne życie, jak i na wakacje. Wyposażenie i osprzęt: W pełni wyposażone w luksusowe meble Duży taras z widokiem na morze Klimatyzacja we wszystkich pokojach W pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami Winda w budynku Basen i dobrze utrzymane obszary komunalne Usługi bezpieczeństwa i nadzór wideo Miejsca parkingowe dla właścicieli i gości Wysokiej jakości podłogi i nowoczesne wyposażenie łazienki Lokalizacja: Kompleks "Oasis" znajduje się w popularnym nadmorskim kurorcie Ravda, zaledwie kilka metrów od pięknej piaszczystej plaży. Obiekt położony jest w cichej i dobrze utrzymanej okolicy, idealny na relaks i rodzinne wakacje. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy, apteki i wszystkie niezbędne udogodnienia. Historyczny Nessebar jest oddalony zaledwie o 3 km, a dobrze znany ośrodek wypoczynkowy Sunny Beach jest oddalony o 5 km. Do lotniska Burgas można dojechać w około 20 minut samochodem. Różne: Masz pytania dotyczące nieruchomości czy chcesz zorganizować oglądanie? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.