Mieszkanie 2 pokoi 66 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$111,355
$1,687/m²
;
In CRM: 332928
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.09.2025

Cena za m²
    $1,687/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

1- Apartament sypialny w kompleksie VIP Vision 124; Sunny Beach Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym VIP Vision, znajduje się w zachodniej części Sunny Beach. 📐 Powierzchnia całkowita: 66 m2 🏢 Piętro: 4 z 6 (z windą) 🛋 Wyposażenie: hala wejściowa, salon z kuchnią i jadalnią, balkon, jedna sypialnia, łazienka z WC 📄 Ustawa 16 - Tak Apartament jest komfortowy, w pełni funkcjonalny i nadaje się zarówno do stałego życia i korzystania z wakacji. O VIP Kompleks widzenia: ✔ Basen dla dorosłych i dzieci z leżakami i parasolami 🏊✔ Plac zabaw dla dzieci 🌿✔ Powierzchnia ogrodzona i zabezpieczona z nadzorem wideo 🔒✔ Nowoczesny budynek z 2 osobnymi wejściami i windami Kompleks zbudowany jest na działce o powierzchni 2,524 m ² z terenów zielonych o powierzchni ponad 16 akrów, oferując chłodność i spokój w miesiącach letnich. Składa się z 78 apartamentów z różnymi układami Lokalizacja: - 200 metrów od przystanku autobusowego z regularnymi połączeniami transportowymi - Odległość od supermarketów, aptek, restauracji, sklepów z pamiątkami - Plaża Sunny Beach, z linią brzegową ponad 8 km czystego piasku jest w pobliżu - 7 minut autobusem do Nessebar, UNESCO World Heritage site z bogatą historią i tradycyjną kuchnią - 30 minut do lotniska Burgas ✈️✨ VIP Wizja jest idealna dla tych, którzy cenią sobie spokój i komfort, z dala od hałaśliwego nocnego życia, jeszcze blisko plaży i wszystkich udogodnień resort.