Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$125,417
$1,960/m²
;
In CRM: 333138
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.09.2025

Cena za m²
    $1,960/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Apartament z jedną sypialnią - Morze & Ogród Widok Reg. 124; Diamant Complex, Sveti Vlas 1-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie Diamant, położony na pierwszej linii w Sveti Vlas - zaledwie kilka metrów od piaszczystej plaży, barów plażowych i sportów wodnych. Obszar jest bardzo komunikacyjny, ze wszystkimi udogodnieniami w pobliżu. Szczegóły dotyczące własności: Powierzchnia mieszkalna: 64 m2 Podłoga: 1 z 4 Pokoje: 2 (1 sypialnia) Łazienka: 1 Meble: W pełni umeblowane i wyposażone Wyposażenie: Sala wejściowa, przestronny i słoneczny salon z kuchnią i jadalnią, jedna sypialnia, łazienka z WC, dwa balkony z widokiem na morze i ogród Kompleksowe oferty Diamant: Pierwsza linia lokalizacja - metrów od plaży 24 000 m2 terenu 2 odkryte baseny z sekcjami dziecięcymi Restauracja, bar, sklep i biuro wymiany Fitness, sauna, salon piękności Zielone obszary i ścieżki spacerowe Parking, całoroczna konserwacja Roczna opłata za utrzymanie: 12 EUR / m2 Gotowy do wejścia lub wynajęcia Przeglądy dostępne w każdej chwili, w tym weekendy.