Mieszkanie 3 pokoi 68 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$91,148
$1,340/m²
;
In CRM: 34028788
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,340/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

dowód tożsamości 34028788
Cena: 79000 EUR
Lokalizacja: wieś Kosharitsa
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 68 m2
Podłoga: 1
Opłata za obsługę: 14 EUR / m2 rocznie
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16

System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności

Oferujemy na sprzedaż apartament z 2 sypialniami w kompleksie Bay View Vilas. Apartament składa się z sali wejściowej, salonu z aneksem kuchennym i wypoczynkowym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Sprzedawane z meblami i urządzeniami. Nadaje się do życia przez cały rok.

W zamkniętym obszarze ponad 10.000 metrów kwadratowych. m. istnieje cała niezbędna infrastruktura do komfortowego życia nawet w odległości 2,5 km od plaży. W sumie zbudowano 135 domów od 2 do 4 pięter, w których znajdują się apartamenty dwupokojowe i trzypokojowe. Niektóre domy są izolowane własnym basenem. Z infrastruktury, następujące udogodnienia: sklepy, restauracja kuchni europejskiej, siłownia, centrum SPA, centrum medyczne, pokój dla dzieci i plac zabaw, 6 wspólne baseny z leżakami, salon piękności, oddzielny parking dla właścicieli i gości, mini golf, recepcja.

Kosharitsa to spokojna i przytulna wioska w pobliżu Sunny Beach, gdzie mieści się kompleks willi (jak Bay View Vilas), jak również domy prywatne. Przez cały rok jest regularny autobus do najbliższych miast, są sklepy ze wszystkim, czego potrzebujesz.