Mieszkanie 2 pokoi 70 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$102,686
$1,467/m²
;
In CRM: 34025076
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,467/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34025076
Koszt: 89000 euro
Lokalizacja: Saint Vlas
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 70 m2
Podłoga: 2 / 4
Opłaty za obsługę: 14,5 EUR / m2 rocznie
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16

System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, które składa się z przedpokoju, salonu, sypialni i łazienki. Mieszkanie jest dobrze odnowione. Klimatyzacja jest zainstalowana w każdym pokoju. Z salonu jest dostęp do przestronnego tarasu z częściowym widokiem na morze. Apartament jest zapewniony nie tylko na lato, ale również na stałe.

Marina View Fort Beach kompleks w St. Vlas. Budynek został zbudowany w 2006 roku. Zaprojektowany zarówno do życia sezonowego jak i letniego. Spółka zarządzająca działa przez cały rok. Infrastruktura i udogodnienia w kompleksie: 17 odkryty basen, spa, 3 restauracje, sklepy, animacja dla dzieci, parking. W pobliżu kompleksu znajduje się przystanek transportu publicznego.