Mieszkanie 2 pokoi 72 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$85,369
$1,186/m²
;
In CRM: 329266
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.08.2025

• Adres
    1 va

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,186/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Przestronny apartament 1- Sypialnia w Posejdon, Sunny Beach urządzone jednopokojowe mieszkanie znajduje się na 6 piętrze z windą w kompleksie Posejdon, Sunny Beach. Kompleks ma doskonałą lokalizację 200 metrów do plaży - zaledwie 2 minuty spacerem od hotelu jest żywa promenada z różnych barów, restauracji, arkady handlowe, atrakcji, supermarket, przystanek autobusowy i wiele więcej dla komfortowego życia. Apartament ma 71.60 m2 i składa się z sali wejściowej, salonu z kuchnią i jadalnią, jednej sypialni, dużego balkonu z widokiem na góry i łazienki z WC i umywalką. Ten apartament jest na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone, jak pokazano na zdjęciach - gotowy do użytku lub wynajęcia. Usługi i udogodnienia w Posejdon, Sunny Beach: - Duży basen z basenem dla dzieci - Batonik - Restauracja - Giełda - Apteka - Lobby bar - Bezpieczeństwo - Duży parking - Roczna opłata alimentacyjna: 1000 EUR / rocznie