Mieszkanie 3 pokoi 87 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$111,070
$1,277/m²
;
Data aktualizacji: 29.04.2025

Cena za m²
    $1,277/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferujemy przestronne apartamenty z trzema sypialniami w kompleksie Aura Residence, Village. Rawda.

Apartamenty mają powierzchnię od 86,99 m2 do 109,44 m2. m², w cenach od 97 430 E do 142 230 E, zlokalizowane są na piętrach od 1 do 6.

Apartamenty składają się z: przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z toaletą oraz tarasu.

Nieruchomości nadają się do użytkowania zarówno sezonowego jak i całorocznego.

Wszystkie nieruchomości w kompleksie będą oferowane w pełni „pod klucz”.

Budowa budynku zostanie ukończona w listopadzie 2027 roku.

Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego naziemnego lub podziemnego w cenach od 9000 do 13000 euro.

Kompleks Aura Residence предлага: мониторинг, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, konserwację części wspólnych, zagospodarowanie teren, паркинг, basen z leżakami wokół niego itp.