Mieszkanie 3 pokoi Cherganovo, Bułgaria

Cherganovo, Bułgaria
$108,177
$1,482/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

Cena za m²
    $1,482/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    73 m²

Opis

Mieszkanie z dwiema sypialniami, Nessebar GST-1843

Wyśmienity apartament z dwiema sypialniami w prestiżowej lokalizacji Akrotiria w Nesebyrze zachwyci każdy, kto marzy o komfortowej przestrzeni na wybrzeżu Morza Czarnego. Przemyślane wnętrze i dogodna lokalizacja to cechy, które spełnią oczekiwania zarówno tych poszukujących spokojnego wypoczynku, jak i osób pragnących długoterminowego zamieszkania. Wspaniała wizja widoku na basen dodaje uroku tej ofercie, a inwestycja w ten apartament dostarcza potencjał do generowania stałych przychodów z wynajmu.

Okolica apartamentu zapewnia spokój i bliskość natury, co czyni ją idealną zarówno dla miłośników plażowania, jak i aktywnego wypoczynku. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do użytku własnego, jak i do celów komercyjnych, co pięknie łączy przyjemność z pragmatyzmem.

Szczegóły nieruchomości

Apartament o powierzchni 73 m² zachwyca doskonałym rozłożeniem przestrzeni. Przestronny przedpokój oferuje miejsce na codzienne przechowywanie.

  • Salon z aneksem kuchennym tworzą przytulną i funkcjonalną przestrzeń do spotkań.
  • Dwie sypialnie zapewniają komfortowy wypoczynek.
  • Łazienka z toaletą zaaranżowana z myślą o funkcjonalności.
  • Dwa balkony oferują widoki, które uświetniają poranne i wieczorne chwile z filiżanką kawy lub lampką wina.

Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do zamieszkania lub wynajmu. Zastosowane materiały i wykończenia przemawiają do osób ceniących sobie estetykę i komfort.

Lokalizacja i zalety inwestycji