Mieszkanie 3 pokoi 105 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$232,778
$2,217/m²
;
In CRM: 318366
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.09.2025

Cena za m²
    $2,217/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż
  • Winda

Opis

Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie zaledwie 50 metrów od plaży w Sveti Vlas, Bułgaria. Powierzchnia: 105 m ² (powierzchnia 100 m ²) Piętro: 4 z 6 Winda: Tak. Widok: zwrócony do morza Ekspozycja: na południe Parking: Parking podziemny Odległość od plaży: 50 metrów Rok budowy: 2014 Akt 16: Tak Opłata za utrzymanie: 1335 euro rocznie Układ apartamentu: Duży salon z kuchnią Dwie sypialnie Dwie łazienki z dwiema toaletami Balkon z widokiem na morze Lokalizacja i udogodnienia: Kompleks Ogród Edenu znajduje się na pierwszej linii Sveti Vlas i oferuje: 7 basenów odkrytych, każdy z sekcją dla dzieci 1 kryty basen 4 pręty 3 restauracje oferujące dania kuchni międzynarodowej Centrum fitness Centrum SPA Kort tenisowy Bezpłatny parking podziemny (4 poziomy) Organizujemy przeglądania w dogodnym dla Ciebie czasie i są również dostępne w weekendy.