Mieszkanie 3 pokoi Oberwolz, Austria

Oberwolz, Austria
$587,148
$7,608/m²
;
In CRM: 3574
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $7,608/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    77 m²

Opis

Ośrodek narciarski Lachtal, Turystyka piesza Z Wiednia około 230 km, z Graz ok. 120 km Połączenie przez S6 / B317 / Lachtalstraße
Ten domek znajduje się na 826 m2 powierzchni, która dzieli go z dwoma innymi, identyczne domki. Domy charakteryzują się wysokiej jakości standardem budowlanym, przejrzystą architekturą i harmonijnym osadzeniem w alpejskim krajobrazie.
Ta nieruchomość jest idealna dla rodzin i par, jak również dla inwestycji. Bezpłatny widok panoramiczny, słoneczne i ciche krajobrazy naturalne, wysokiej jakości sprzęt, a także funkcjonalny i znaczący układ są jednymi z ich wyraźnych mocnych stron. Dwupiętrowy dom posiada przestronną powierzchnię zewnętrzną i garaż w dolnej części działki. Centralnie usytuowany salon i jadalnia z otwartą kuchnią stanowi centrum komunikacyjne domu - idealne miejsce na wspólne godziny z rodziną i przyjaciółmi. Bezpośrednio połączony, słoneczny taras zaprasza na relaks i cieszyć się otaczającą przyrodą. Podział przestrzenny
Parter: wejście, salon i jadalnia z otwartą kuchnią, bezpośredni dostęp do tarasu i na zewnątrz, łazienka, WC
Górne piętro: dwie sypialnie z dostępem do wspólnego balkonu, przechowalnia, łazienka, WC Garaż w dolnej części działki, 30 000 Euro
Carport incl. stabilizacja nart w górnej części działki, 30 000 KP Euro Lokalizacja:
• Poczta, bank i zakupy w ciągu 5 - 10 minut jazdy
• Odległość 400 m od zbocza, który można osiągnąć w ciągu około 7 minut Zwracamy uwagę, że między pośrednikiem a osobą trzecią, która ma być poinformowana, istnieje związek rodzinny lub gospodarczy. Pośrednik jest podwójnym pośrednikiem.