Mieszkanie 2 pokoi 61 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$111,343
$1,825/m²
;
In CRM: 24065
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $1,825/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Apartament znajduje się na 1 lub 2 piętrze nad poziomem gruntu, zwrócony na południe w kierunku "VM Residence" w Golem. Powierzchnia całkowita 68.3m2, powierzchnia wewnętrzna 60.5m2, wspólna powierzchnia 7.8m2. powierzchni Jest zorganizowany z 1 korytarzem, który dystrybuuje do 1 salonu + aneks kuchenny z dostępem do balkonu, 1 sypialnia i 1 łazienka. W odległości 300m od morza sprawia to, że obiekt jest idealny zarówno na wakacje, jak i na życie. Apartament jest w trakcie instalacji płytek i oczekuje się, że prace zostaną ukończone, a klucze przekazane do stycznia 2026. Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić nieruchomości, nie wahaj się skontaktować ze mną!