Mieszkanie 2 pokoi 61 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$102,936
$1,687/m²
;
In CRM: 23997
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $1,687/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Apartament znajduje się na 3 piętrze budynku w budowie z windą w prestiżowej rezydencji VM w Golem. Posiada 68,3 m2 łącznie i 60,5 m2 wnętrza, które są zorganizowane w salonie + kuchnia, 1 sypialnia, 1 łazienka i 1 balkon z południową orientacją.

W kompleksie VM wielkie znaczenie przywiązuje się do aquaparku, który będzie jedynym w tej dziedzinie i jednym z największych w Albanii. Aquapark będzie się składał z dość dużego basenu i placu zabaw, który nada wartość dodaną tej rezydencji. Oprócz infrastruktury i usług dla mieszkańców, pozostawiając miejsca na relaks, spacery i rozrywki, myśląc o wszystkich wiekach, parking znajduje się pod ziemią, pozostawiając miejsca parkingowe dla każdej jednostki mieszkalnej. Budowa jest w fazie pit, a prace wysokiej jakości są prowadzone zgodnie z normami europejskimi.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić nieruchomości, skontaktuj się z nami!