Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$207,594
$3,348/m²
;
In CRM: 5480586
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.03.2026

Cena za m²
    $3,348/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

1 + 1 apartament z widokiem na morze w Golem na sprzedaż!

W Golemie, w pobliżu Grand Blue Fafa Resort, w nowo ukończonym budynku, zaledwie 250 metrów od plaży, oferujemy zainwestowane mieszkanie na sprzedaż.
Położony na 6 piętrze mieszkalnym, z widokiem na zachód, oferuje widok na morze. O powierzchni netto 61,6 m2, jest zorganizowany w 1 pokój dzienny, 1 sypialnia, 1 łazienka i 1 balkon.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i jest oferowane na sprzedaż, jak ogłoszono na zdjęciach. Ma regularną dokumentację własności!

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!