Penthouse 3 pokoi 183 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$490,151
$2,678/m²
;
Data aktualizacji: 18.03.2026

Cena za m²
    $2,678/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    183 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    167 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

LUKSURY PENTHOUSE FOR SLE with amazing sea view, including garage!

  • Luksusowy penthouse na sprzedaż z werandą i wspaniałe widoki na morze w mieście Vlora! Ten penthouse położony jest w jednym z najlepszych budynków w okolicy i oferuje doskonałe połączenie elegancji, komfortu i otaczającej przyrody. O łącznej powierzchni 183 m ², w tym 107 m ² wewnętrznej powierzchni mieszkalnej, 60 m ² werandy z otwartym widokiem na morze i 16 m ² wspólnej przestrzeni, nieruchomość ta jest rzadkim wyborem na rynku.
  • Wyposażenie: - 2 przestronne sypialnie z balkonem - 2 nowoczesne łazienki - Powierzchnia mieszkalna ze zintegrowaną kuchnią - Balkon i weranda dostępne ze wszystkich głównych pokoi