Mieszkanie 3 pokoi 100 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$207,686
$2,077/m²
;
In CRM: 5029
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $2,077/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

✅ Cena: 180.000 euro
✅ Położenie: Stadion Flamurtari, Vlore
✅ Powierzchnia całkowita: 100m2

Obszar, w którym znajduje się apartament jest wysoce rozwinięta strefa oferuje wszystkie niezbędne usługi dla komfortowego i podstawowego życia codziennego. Umożliwia ciche życie, z odpowiednią infrastrukturą i różnymi usługami, takimi jak siłownia, restauracje, przedszkola, szkoły, apteki, zielone przestrzenie i wiele innych. Jest również oświetlany naturalnym światłem przez cały dzień.

Układ wewnętrzny:
✅ Salon + Kuchnia
✅ 2 sypialnie
✅ Łazienka
✅ 2 Balkony

Inne informacje:
✅ 12th Floor

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć