Mieszkanie 3 pokoi 167 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$640,818
$3,837/m²
;
Data aktualizacji: 8.04.2026

Cena za m²
    $3,837/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    167 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Zapraszamy do nowego domu na Riwierze Albańskiej - miejsce, gdzie luksusowy komfort życia spotyka zapierającą dech w piersiach panoramę przybrzeżną. Ten wyjątkowy apartament, zaprojektowany przez znanego austriackiego projektanta wnętrz, znajduje się w ekskluzywnym kompleksie trzech identycznych willi w doskonałej lokalizacji w Vlora. Lokalizacja parteru w budynku czteropiętrowym, w połączeniu z ochroną ogrodzonego obszaru i prywatnych miejsc parkingowych, oferuje maksymalną prywatność i wyłączność. (Uwaga: Wejście do mieszkania znajduje się na trzecim piętrze budynku.)

Rozprzestrzenianie się na obszarze 167 m ², niezwykłe doświadczenie życiowe rozwija. Dobrze przemyślany plan podłogi łączy elegancję z funkcjonalnością, tworząc atmosferę przestrzeni i światła. Wszystkie meble zostały wykonane na zamówienie, pokazując najwyższą rzemiosło i nieomylne poczucie stylu. Apartament jest gotowy do natychmiastowego obsadzenia, oferując natychmiastową użyteczność.
Sercem apartamentu jest przestronna jadalnia, która oferuje miejsce na stół dla ośmiu osób i płynie płynnie do otwartej, w pełni wyposażonej kuchni projektantów. Oferuje ona sprzęt do marki, w tym wbudowaną kuchenkę mikrofalową, kuchenkę, piekarnik, zmywarkę, a także lodówkę i zamrażarkę oraz dużą ilość miejsca do przechowywania.