Mieszkanie 2 pokoi 51 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$120,976
$2,372/m²
;
In CRM: 19155
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $2,372/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

Apartament znajduje się na 6 piętrze budynku w pobliżu dworca kolejowego w Durres, w kierunku wschodnim. Jest zorganizowany z 1 korytarzem, który prowadzi do 1 salonu + kuchnia, 1 sypialnia, 1 łazienka i 1 balkon. Apartament jest typu 1 + 1 i ma powierzchnię 60 m2 i 50,7 m2 zgodnie z certyfikatem. Jest on sprzedawany umeblowany jak pokazano na zdjęciach; wszystkie meble są nowe i nigdy nie były używane. Znajduje się w bardzo cichej okolicy blisko niezbędnych obiektów, czyniąc życie dobrym i komfortowym, bardzo blisko centrum miasta. Aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować wizytę w obiekcie, nie wahaj się skontaktować ze mną!