Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$117,220
$1,484/m²
;
In CRM: 15346
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $1,484/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Apartament znajduje się na 1 piętrze budynku trzypiętrowego. Apartament ma powierzchnię 133 m2, dziedziniec 44 m2 i powierzchnię wnętrza 79 m2, które są zorganizowane w korytarzu, który rozdziela pomieszczenia na 1 pokój dzienny + kuchnia, 1 sypialnia, 1 łazienka i 1 balkon. Konstrukcja jest regularnym budynkiem z ostatniego roku, z systemem kapotu, okna z podwójną szybą i drzwi z możliwością wyboru. Obszar, w którym znajduje się apartament jest cicha strefa. Cena obejmuje 1 magazyn i 1 miejsce parkingowe. Obiekt posiada regularną dokumentację hipoteczną i jest gotowy do sprzedaży.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, prosimy o kontakt!