Dom 66 m² Kanine, Albania

Kanine, Albania, Bashkia Vlore, Qender Vlore
$228,297
$3,459/m²
;
In CRM: 673
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

Powierzchnia całkowita
    66 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

✅ Cena: 160.000 euro
✅ Lokalizacja: Kanine, Vlore
✅ Powierzchnia budynku: 66m2
✅ Powierzchnia: 300m2

Dom znajduje się w środku zieleni, z dala od hałasu miasta, co gwarantuje zdrowe, wygodne i dość spokojne życie. Znaczna odległość między domami zapewni mieszkańcom więcej miejsca i oszałamiające widoki na okolicę. Dom jest oświetlony naturalnym światłem przez cały dzień.

Inne informacje:
✅ Wyposażony w certyfikaty własności

Lokalizacja na mapie

Kanine, Albania, Bashkia Vlore, Qender Vlore