Dom 3 pokoi 517 m² Kryevidh, Albania

Kryevidh, Spille, Albania, Bashkia Rrogozhine
$363,540
$703/m²
;
Data aktualizacji: 4.05.2026

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    517 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    167 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    350 m²