Mieszkanie 142 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$137,151
$966/m²
;
Data aktualizacji: 5.06.2025

Cena za m²
    $966/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    142 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    66 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Informacje handlowe

  • Cena stała

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Apartament na sprzedaż w Liburna Golem Residence.
Apartament znajduje się na parterze 7-piętrowego budynku.
Powierzchnia całkowita wynosi 142.36 metrów, z czego:
Wnętrze: 65,8 m2.
Kwietnik dostosowany do werandy: 63.40 m2.
Obszary wspólne: 13.16 m2
Apartament jest zorganizowany w:
Salon z kuchnią.
Dwie sypialnie.
Toaleta.
Veranda.
Mieszkanie zostanie ukończone na początku 2026 roku.
W przypadku wizyty na terenie nieruchomości należy skontaktować się z odpowiednim agentem.