Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Gjilek, Albania

Himare, Gjilek, Albania, Bashkia Himare
$274,827
$5,497/m²
;
In CRM: 2845
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $5,497/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

Odkryj esencję luksusowego życia w Dhërmi!

Ten ekskluzywny ośrodek mieszkalny doskonale łączy tradycyjną albańską architekturę z nowoczesną wydajnością. Zaprojektowany w celu stworzenia harmonijnej równowagi między naturą a luksusem, ośrodek składa się z kamiennych willi i współczesnych rezydencji otoczonych bujną zielenią. Ukryty pod dachami Dhërmi, ujawnia jak stulecie zawirowań i marzeń ukształtowało sposób życia i budowania tej wioski, łącząc tradycję z nowoczesną wizją, pamięć z szansą.

Ciesz się spokojem dwóch spektakularnych basenów nieskończoności, które łączą się z horyzontem, oferując niezrównane poczucie spokoju. Sercem społeczności jest tętniący życiem plac społeczny, gdzie mieszkańcy mogą gromadzić, zrelaksować się i doświadczyć prawdziwego uroku życia śródziemnomorskiego.

Ośrodek ten oferuje doskonałe połączenie tradycji, innowacji i oszałamiających poglądów, niezależnie od tego, czy jest to pokojowe wycofanie się, czy inwestycja w jednym z najbardziej wysuniętych na południe miejsc przybrzeżnych Albanii.

Twój wieczny dom, gdzie góry spotykają się z morzem.

✅ Lokalizacja: Additives to Hotel "Elysium" and the New Palasë- Dhërmi Road.
✅ Cena: 236,018 euro
✅ Powierzchnia netto: 50.54m2
✅ Powierzchnia wspólna: 6m2
✅ Powierzchnia balkonu: 5.57m2
✅ Powierzchnia całkowita: 62.11m2

Układ wnętrza: