Mieszkanie 3 pokoi 140 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$270,515
$1,932/m²
;
Data aktualizacji: 23.01.2025

• Adres
    Rruga Taulantia, 1 Aragosta Restaurant

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,932/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    109 m²

Opis

🏡 Apartament znajduje się w Currila, w bardzo wysokiej jakości i dobrze zarządzanym nowym budynku z wysokiej jakości windą, o całkowitej powierzchni 140 m².
📍 Apartament jest w pełni umeblowany.

  • Zorganizowany w 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienki i balkon.
  • 📜 Dokumenty: Nieruchomość ma regularną dokumentację hipoteczną, zweryfikowaną przez agencję nieruchomości i jest gotowa do sprzedaży.

📲 Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na wizytę (online/offline), skontaktuj się ze mną!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć