TEK RRUGA E BARRICADES, CENTER GALLERY SELLING UNIT

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$223,563
$3,855/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Rruga e Barrikadave, 11 Wine Shop Bar

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,855/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Pomieszczenia znajdują się na pierwszym piętrze w Galerii Centrum Handlowe, Barrikadave Street • Powierzchnia: 57.74m2 • Piętro 1 • Dostęp przez Escalator + Winda • Obecnie wynajmowane • Z certyfikatem własności! Pomieszczenia są odpowiednie dla różnych firm, biur, sklepów, studio, itp... • Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!

Lokalizacja na mapie

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek