Nieruchomości komercyjne 62 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$119,619
$1,929/m²
;
In CRM: 14850
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.05.2026

Cena za m²
    $1,929/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Opis

Środowisko znajduje się na 0. piętrze nowego budynku (Bruci Building) w obszarze Plaža w pobliżu poczty. Obiekt położony jest około 50 metrów od plaży drogi i nie ma dostępu do ulicy tylko z tyłu budynku, ma w sumie 53,2 m2 i jest zorganizowany jako pojedyncze miejsce wraz z WC. Można to również postrzegać jako możliwość powrotu do mieszkania, w zależności od wniosku. Obiekt posiada regularną dokumentację hipoteczną i jest gotowy do sprzedaży! Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić z pobliskich, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty