Nieruchomości komercyjne 57 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$246,450
$4,324/m²
;
In CRM: 3875
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.09.2025

Cena za m²
    $4,324/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Opis

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednym z najbardziej południowych i odwiedzanych obszarów wybrzeża Albanii!

- Front line, Lungomare - Vlorë
✅ Powierzchnia: 60m2
✅ Cena: 210 000 €
✅ Z certyfikatem własności

Przestrzeń ta znajduje się w samym sercu Lungomare, na linii frontu z bezpośrednim widokiem na morze - strategiczna pozycja, która gwarantuje wysoki przepływ klientów przez cały rok. Nadaje się do baru, kawiarni, butiku, kliniki estetycznej, biura, lub wszelkiego rodzaju działalności handlowej, która wymaga widoczności i natychmiastowego dostępu.

✅ Lokalizacja Premium
✅ Elitarny obszar turystyczny
✅ Inwestycje z gwarantowanym zwrotem

Nie przegap szansy bycia częścią serca rozwoju wybrzeża Vlorë!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty