Dom 84 m² Nerubaiske, Ukraina

Nerubaiske, Ukraina
$70,000
$833/m²
;
In CRM: 34332
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    84 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 m²

Opis

34332 Sprzedam nowy jednopiętrowy dom z gotową komunikacją - przyjdź i przygotuj się dla siebie. Powierzchnia domu 84 metrów kwadratowych. Planowane: 3 salony, aneks kuchenny - 24 m2, Sanuzel. Wystrój wnętrz: wykrzywiony na podłodze, ściany - kit. Pułapy - 3 metry Gaz, elektryczność, woda podłączona. Świetna opcja dla tych, którzy szukają wysokiej jakości i energooszczędny dom z możliwością wykończenia do ich smaku. Pasuje do wszystkich rządowych programów!