Dom 257 m² Novohradkivka, Ukraina

Novohradkivka, Ukraina
$52,000
$202/m²
;
In CRM: 38338
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    257 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    42 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    40 m²

Opis

38338 Sprzedam przestronny dom na Central Street Novogradkovka. Całkowita powierzchnia wynosi 257 metrów kwadratowych. Dom jest w stanie mieszkalnym, 5 pokoi są zapewnione, co pozwala wygodnie pomieścić dużą rodzinę. Dom posiada łazienkę i wszystkie niezbędne komunikacji: gaz, światło, woda. Główną zaletą jest działka 40 akrów. Rzadka oferta dla tych, którzy doceniają przestrzeń i prywatność: można wyposażyć ogród, teren rekreacyjny lub umieścić dodatkowe budynki. Spokojne miejsce z wygodnym wyjściem w kierunku Odessy. Świetna opcja na życie poza miastem.