Mieszkanie 74 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$110,000
$1,486/m²
;
In CRM: 38383
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,486/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Opis

38383. Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Dmitrievsky LCD. Łączna powierzchnia 74 m2 Mieszkanie zostało odnowione. Wszystkie niezbędne meble i urządzenia są instalowane. W garderobie. Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Brick House. Zadziwiające terytorium. Rozbudowany obszar o doskonałej infrastrukturze i komunikacji transportowej.