Mieszkanie 47 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$55,000
$1,170/m²
;
In CRM: 38253
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,170/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Opis

38253 Sprzedam mieszkanie z jedną sypialnią w Luksemburgu. Powierzchnia całkowita wynosi 47 metrów kwadratowych. Mieszkanie z wysokiej jakości renowacji, w pełni wyposażone meble i urządzenia - można natychmiast przyjść i żyć. Wygodny układ z oddzielnymi strefami. Położony na wygodnym 10 piętrze 16-piętrowego domu. Obszar z rozwiniętą infrastrukturą: pobliskie sklepy, supermarkety, szkoły, przedszkola i wszystko, co niezbędne do komfortowego życia. Wygodna wymiana transportu pozwala szybko dotrzeć do dowolnego obszaru miasta. Doskonała opcja dla biznesu mieszkalnego lub wynajmu.