Dom 130 m² Lymanka, Ukraina

Lymanka, Ukraina
$125,000
$962/m²
;
In CRM: 37491
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    130 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    75 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 m²

Opis

37491 Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kamienicę o łącznej powierzchni 130 m2 w cichej i popularnej dzielnicy Chervonny Khutor. Dom jest dobrze zaplanowany, w pełni gotowy do komfortowego życia. Planowanie i wyposażenie: Pierwsze piętro: Przestronny salon z miękką powierzchnią i Samsung TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt Bosch: powierzchnia do gotowania, piekarnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa. Budynek Samsunga w lodówce. Duży budynek w szafie przy wejściu. Łazienka z prysznicem. Magazyn, w którym znajdują się urządzenia techniczne: panele słoneczne 7 kW, inwerter 12 kW, bateria 15 kW, hydrofora, kocioł. Klimatyzacja jest dostarczana przez Cooper & Hunter. Dwa oddzielne wejścia na podłogę. Drugie piętro: Trzy pokoje: sypialnia z dostępem do balkonu, drugi pokój bez mebli, trzeci z przestronną garderobą. Łazienka bez kąpieli. Jest miejsce na strych. Klimatyzacja jest dostarczana przez Cooper & Hunter. Komunikacja i lokalizacja: Elektryczność - 3 kW z możliwością zwiększenia. Gaz jest opłacony, ale nie uruchomiony. Kanał to szambo. Dzia? ka 2,5 ha: dwa miejsca parkingowe, parkingi i rekreacji. Dom znajduje się w cichej, built- up obszarze z dobrą reputacją, nadaje się zarówno do stałego pobytu i dla kraju format życia w pobliżu miasta.