Dom 99 m² Lisky, Ukraina

Lisky, Ukraina
$78,000
$788/m²
;
In CRM: 36961
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    99 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    36 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 m²

Opis

36961. Sprzedam nowy dwupiętrowy dom na Bocharovie. Powierzchnia 99 m2 Warunek pozwoli nowym właścicielom wyposażyć przestrzeń mieszkalną według własnego uznania. Dom jest izolowany. Okna sześciokomerowe z wypełnieniem argonowym są instalowane. Komunikacja miejska się skończyła. Podwórko jest wyłożone kafelkami. Jest miejsce parkingowe. Zainstalowano wrota i kamienny płot. Cichy obszar z dobrym transportem wymiany i bliskości morza.