Mieszkanie 44 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$75,000
$1,705/m²
;
In CRM: 36579
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,705/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    14 m²

Opis

36579. Apartament z jedną sypialnią na sprzedaż w Ogrodach LCD Semiramis z nowymi naprawami jakości. Układ obejmuje kuchnię studio z balkonem, oddzielną sypialnię z loggią i wygodną garderobą. Zainstalowano indywidualne ogrzewanie gazowe. Ciepła podłoga. Nowe meble i urządzenia wiodących marek, inwertery klimatyzatorów. Mieszkanie jest ciepłe światło z dobrą izolację hałasu i stylowy design w jasnych kolorach. Dom znajduje się w zamkniętym obszarze chronionym. Parking jest zapewniony. Dobrze utrzymany dziedziniec zapewnia komfort i bezpieczeństwo. W pobliżu znajdują się sklepy, przystanki transportowe, szkoły, kawiarnie, centrum handlowe i wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia w okolicy Fontana.