Mieszkanie 35 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$29,000
$829/m²
;
In CRM: 34836
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $829/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    15 m²

Opis

34836. Apartament jednopokojowy na sprzedaż w kompleksie mieszkalnym Acacius Boulevard. Powierzchnia 35 m2, znajduje się na 2 piętrze nowego domu. Układ obejmuje oddzielny pokój, kuchnię, przeszkloną loggię i łazienkę. Stan budowniczych, które pozwolą na realizację własnego projektu. Dom wyposażony jest w windę, wszystkie połączenia są połączone. Zamknięte i terenów zielonych z terenów rekreacyjnych i parking. W pobliżu znajdują się sklepy, apteki, szkoła, przedszkola i przystanki transportowe. Wygodne położenie z szybkim wyjściem do centrum Odessy.