Mieszkanie 84 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$120,000
$1,429/m²
;
In CRM: 34789
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,429/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Opis

34789. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kompleksie mieszkalnym "Aquamarine" Oferujemy przestronny apartament z fortuną od budowniczych - doskonałą okazję do wdrożenia własnego projektu i stworzyć nowoczesną i stylową przestrzeń. Apartament posiada licznik ciepła, a okna panoramiczne oferują piękny widok na klasztor. O kompleksie: LCD "Aquamarine" to nowoczesny kompleks typu closed z zabezpieczeniem okrągłego zegara, monitoringiem wideo i systemem ochrony przeciwpożarowej. Dla wygody mieszkańców znajduje się podziemny i gościnny parking, plac zabaw i zielone tereny do wypoczynku. Lokalizacja: Kompleks znajduje się w jednym z najbardziej komfortowych obszarów miasta. W odległości spaceru - oddziały banków, apteki, szpital, przedszkole, szkoła, rynek, supermarkety, kawiarnie, restauracje, centrum handlowe i park. Wygodna wymiana transportu pozwala szybko dotrzeć do każdego obszaru, a morze jest tylko kilka minut. Świetna opcja na życie lub inwestowanie w nowoczesny kompleks nad morzem.