Mieszkanie 34 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$78,000
$2,294/m²
;
In CRM: 33684
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $2,294/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    10 m²

Opis

33684 Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w atmosferze LCD Przeprowadzono wysokiej jakości naprawę konstrukcji. Wszystkie urządzenia i meble są wliczone w cenę Wyjątkowość kompleksu to taras na dachu z widokiem na morze i miasto, dostępny dla wszystkich mieszkańców. LCD "Atmosphere" to nowoczesny kompleks w prestiżowej okolicy kurortu. Zamknięty obszar chroniony, podziemny parking, nadzór wideo, usługi concierge. W odległości spaceru - plaże, kawiarnie, supermarkety, kluby fitness, przystanki transportowe.