Mieszkanie 115 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$91,000
$791/m²
;
In CRM: 32429
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $791/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    80 m²

Opis

32429 Sprzedam mieszkanie na francuskim bulwarze. W rzeczywistości, dwa domy z własnym zamkniętym podwórkiem. Powierzchnia 115 m2 Oba obiekty do naprawy i odbudowy, istnieje możliwość ukończenia drugiego piętra. Autonomiczny gaz ogrzewanie, lekki, woda, miejski kanalizacja. Nadaje się zarówno do organizacji prywatnego domu z garażem i podwórzem, jak i do otwarcia minihotelu. Do morza - 10 minut spacerem. W odległości spaceru szkoła, park, przedszkole, apteka, sklepy i wygodny transport wymiany.