Mieszkanie 90 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$120,000
$1,333/m²
;
In CRM: 32236
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,333/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    50 m²

Opis

32236. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze w okolicy 16 Fontanny. Powierzchnia całkowita wynosi 90 metrów kwadratowych. Dzięki panoramicznym oknom ze wszystkich pokoi otwiera się imponujący widok na morze. Apartament posiada licznik ciepła, jak również dwa magazyny na podłodze i projekt gotowy. Kompleks mieszkalny znajduje się zaledwie 5 minut od plaży Gold Coast. Terytorium jest chronione, wyposażone w alarmy przeciwpożarowe, istnieje parking dla gości. Dom posiada generator, który zapewnia obsługę windy, ogrzewanie i zaopatrzenie w wodę. Idealny do komfortowego życia nad morzem.