Dom 51 m² Lymanka, Ukraina

Lymanka, Ukraina
$35,000
$686/m²
;
In CRM: 32093
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    51 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    20 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 m²

Opis

32093. Sprzedam dom w Chervon Khutor. Powierzchnia całkowita 51 m2 Przestronny pokój dzienny, dwie łazienki i garderoba. Z kuchni wyjście do przytulnego tarasu z miejscem do grillowania. Cała komunikacja miejska. Podwórko jest wyłożone kafelkami. Jest miejsce na samochód.