Mieszkanie 76 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$50,000
$658/m²
;
In CRM: 30916
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $658/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Opis

30916. Apartament na sprzedaż w kompleksie mieszkalnym Sea View z bezpośrednim widokiem na morze. Luksusowy apartament na 26 piętrze z zapierającymi dech w piersiach panoramy z każdego okna. Stan budowniczych umożliwia realizację indywidualnego projektu projektowego. Kompleks oferuje zamknięty dom bez samochodów, podziemny parking, zieleń, plac zabaw i własny plac. Dla wygody mieszkańców zapewnione są usługi concierge i nowoczesne podziemne pojemniki na śmieci. Koncepcja Smart Home zapewni dodatkowy komfort, a generatory diesla zajmą się nieprzerwanym zasilaniem. Lokalizacja kompleksu zadowala rozwiniętą infrastrukturę: w odległości spaceru znajduje się wiele sklepów, kawiarni i restauracji.