Mieszkanie 177 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$255,000
$1,441/m²
;
In CRM: 30138
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,441/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    177 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    103 m²

Opis

30138 Oferuje się na sprzedaż piękny apartament w kompleksie mieszkalnym South Palmyra, 15 piętro, 177 m, dwuosobowy, duży salon kuchenny, dwie sypialnie, dwie tak / u, garderoba, naprawa około 8 lat, w dobrym stanie. Fiber optic, monitoring wideo, alarm przeciwpożarowy, NILES System wielopokojowy, Elektryczne otwarcie zasłon, DAIKIN Profesjonalny system wentylacji i klimatyzacji, Filtr słonej wody, Profesjonalne zmiękczanie wody, zmywarka umywalki kuchennej (młynek do odpadów żywności), 2 Kotły 100 litrów z suchych odcieni, pokój gościnny, pralnia, Złota wanna dla dwóch, Włoskie płytki Pertacers Grand, Plumbing Devon & Devon, Villeroy & Boch, Hanoice, Tegro, dwa built- w lodówkach i dwa built- w lodówkach. Piękny widok na miasto